Ponadczasowa porcelana Lubiana Marrakesz do każdej jadalni

Elegancka porcelana Lubiana Marrakesz może okazać się najlepszą ozdobą jadalni. W dużej mierze to właśnie dzięki niej pięknie podane dania smakować będą jeszcze lepiej. Serwis obiadowy Lubiana wyróżnia się trwałością, solidnym wykonaniem i ponadczasowym designem.

Jakie zalety?

Jednym z największych plusów Lubiany jest bardzo szeroki wybór ciekawych wzorów. Najbezpieczniejszym wyborem jest oczywiście porcelana w białym kolorze, która pasować będzie do minimalistycznych wnętrz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wybrać nietypowe formy i oryginalne kolory. Rekordy sprzedaży bije przede wszystkim linia Marrakesz i Stone Age. Dzięki bardzo atrakcyjnym cenom praktycznie każdy może pozwolić sobie na zakup wymarzonej porcelany.

Szerokie zastosowanie

Porcelana Lubiana Marrakesz jest bardzo trwała i odporna na intensywne użytkowanie. Naczynia dostosowane są nie tylko do warunków domowych. Bez problemu można je myć w zmywarkach przemysłowych. Oryginalna porcelana Lubiana Marrakesz jest idealnie gładka, dlatego też zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Marrakesz znacząco wyróżnia się na tle klasycznych serwisów. Znakiem charakterystycznym jest oryginalna faktura, która mocno wzorowana jest na marokańskiej koniczynie. Kolekcja Marrakesz łączy nowoczesny design i bardzo wysoką funkcjonalność.

Nie tylko talerzyki

Na półkach sklepowych znaleźć można nie tylko klasyczne talerzyki Lubiana. Dużym zainteresowaniem cieszą się również modne filiżanki i kubki. Nie można zapominać także o talerzykach do ciasta, które doskonale sprawdzą się przy podawaniu deserów. Gotowe zastawy rewelacyjnie sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby. Oprócz opisanej kolekcji Marrakesz warto zapoznać się także z serią Lubiana Classic i Lubiana Boss. Na szczególne okazje najlepiej sprawdzi się kolekcja Lubiana Celebration.

Comments are closed.